Путін розлютився! Кремль звинувачує розвідку в зраді. “Нова” перемога РФ – 7 травня!

Путін втратив довіру до власних розвідувальних служб у війні проти України. Прокремлівська “Комсомольська правда” повідомила про 26 000  постраждалих солдатів РФ. Путін запланував “нову перемогу” – 7 травня. 

Про це російський журналіст Андрій Солдатов розповів німецькому виданню “Spiegel”. Пише korupciya.com

Ще до початку війни Путін погіршив стосунки із розвідкою. Перед початком війни президент відправив у відставку заступника начальника Національної гвардії РФ Роман Гаврилов, а дещо раніше звільнив голову зовнішньої розвідки Сергія Наришкіна.

Журналіст вказує, що причиною цього є війна з Україною, яка значно погіршила статус Росії на міжнародній арені. В Кремлі невдачу РФ у війні покладають на спецслужби, а особливо ФСБ.

Журналіст стверджує, що проблема ж лише в Путіні. Ніхто зі служб державної розвідки не наважується повідомляти йому негативну інформацію щодо війни в Україні.

В певний момент Путін перестав зважати на думку власної ж розвідки і вирішив, що сам знає про Україну більше й краще, ніж будь-хто інший. Серед усіх людей в апараті безпеки, він, вочевидь, прислухається лише до міністра оборони Шойгу і ще може до секретаря Ради безпеки Патрушева. Путін досі переконаний, що загальний стратегічний план був складений правильно, – сказав Солдатов.

Вчора президент Росії Володимир Путін у режимі відеоконференції провів нараду з Миколою Патрушевим, Сергієм Шойгу, Валерієм Герасимовим та Олександром Бортниковим.

Во время обсуждения текущей ситуации на фронте речь зашла о потерях российских войск, и Валерий Герасимов охарактеризовал потери как “существенные”. На этом Путин перебил Герасимова и спросил, “что значит существенные?” Не дождавшись ответа, Путин продолжил,  что допустимые потери и 30000 и 50000 человек это ничто по сравнению с теми целями, которые будут достигнуты после победы, – повідомив телеграм-канал Генерал СВР.

На конференції Путін назвав нову дату “перемоги”. Президент РФ все ще планує захопити Україну, але тепер 7 травня. Доцієї дати він планує змусити українське керівництво підписати угоду, яку можна буде подати як капітуляцію.

На нараді знову постало питання про мобілізацію. Патрушев доповів, що підготовку до мобілізації завершено, у випадку, якщо буде розпорядження, мобілізацію буде проведено оперативно і в найкоротші терміни.

Напередодні Дмитро Пєсков прессекретар президента РФ відмовився коментувати дані щодо 26 000 померлих та поранених солдатів армії Росії, які опублікували на сайті “Комсомольської правди”.

Журналіст CNN запитав Пєскова про це та отримав чітку відповідь: “Коментувати ніяк не можу”. Також Пєсков вказав, що озвучувати кількість втрат – це прерогатива виключно міністерства оборони

Редколегія прокремлівського видання “Комсомольської правди” пояснила такі числа, опубліковані на сайті “на кілька хвилин”, тим, що вони з’явились, коли сайт був взломаний. 

За офіційними даними Генштабу ЗСУ з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну наші військові знищили майже 15 тисяч рашистів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.