Нарешті, ми чекали на це 3 тижні: Канцлер Німеччини несподівано для всіх закликав ввести ембарго на російські нафту й газ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц несподівано для всього світу закликав припинити імпорт російських вуглеводнів. Тобто фактично припинити транспортувати з Росії нафту та газ.

Джерело:телеграм ВВС

Відповідну заяву німецький посадовець зробив на брифінгу в Берліні. Це трапилось тільки 22 березня – аж на 27 день війни, яку Росія почала проти України.

Шольц закликав ввести ембарго на російські газ та нафту

Олаф Шольц заявив, що європейські санкції проти Росії мають бути не короткостроковим заходом, але тривалішим конфліктом.

Також політик запевнив, що необхідно припинити німецьку залежність від імпорту російських нафти, газу та вугілля якнайшвидше та інтенсивно.

Посадовець пояснив, що Європа, разом зі своїми друзями, ввела небачені за своєю жорсткістю щодо такої великої країни санкції – і видно, що вони впливають.

У рамках цього ми також думаємо про інструменти, які надавали аналогічний ефект на агресора, та при цьому мали мінімальні наслідки для економічного розвитку у нас вдома і щоб ми могли потягнути ці санкції,
– пояснив Олаф Шольц.

До речі, досі Німеччина завжди виступала проти ембарго на російські нафту та газ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.