Не приходячи до тями в клініці щойно поmер Жириновський

Депутат Державної думи Росії, лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський помер 25 березня. Про це повідомляє низка російських ЗМІ. Також російський сенатор Олександр Пронюшкін підтвердив інформацію про смерть Жириновського.

9 лютого російські ЗМІ повідомили, що політика госпіталізували з «Омікроном» – він був у критичному стані. При цьому ЛДПР спростовували повідомлення про погіршення його самопочуття.

10 лютого ЗМІ повідомили, що Жириновський перестав впізнавати оточуючих, у партії, і це спростовували.

Депутат Державної думи Росії, лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський запропонував здійснити напад на Україну в ніч із 31 грудня на 1 січня.

Жириновський обіцяв надати 10 млн рублів тому, хто повісить над Києвом російський прапор.

Він закликав солдатів української армії дезертирувати, перейти російський кордон, поїхати вглиб України, бігти до Білорусі. Називав Україну – мозолю.

Додамо, що про смерть Жириновського наприкінці лютого вже сповіщали російські ЗМІ, але тоді це виявилося фейком.

Зазначимо, що скандально відомий російський політик Володимир Жириновський з 2014 року активно підтримував окупацію Криму та Донбасу, а також допомагав бойовикам так званих ЛНР та ДНР, передаючи їм гроші та навіть автомобільну техніку. Останні заяви Жириновського на тлі скупчення російських військ біля кордонів України також були досить кровожерливими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.