У Путіна відреагували на заяву Польщі про готовність розмістити на своїй території ядeрнy збpою

У Кремлі прокоментували заяву віцепрем’єра Польщі Ярослава Качинського щодо можливості розміщення на своїй території американської ядерної зброї. Там назвали таку політику “войовничою та антиросійською”.

Про це заявив прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков, повідомляють російські ЗМІ, висловивши “глибоке занепокоєння”. Про готовність Польщі до такого кроку Качинський повідомив напередодні.

“Загалом лінія польського керівництва останнім часом викликає глибоке занепокоєння – лінія надзвичайно войовнича, антиросійська”, – сказав він.

Водночас, за словами Качинського, розміщення в Польщі ядерної зброї було б чітким “сигналом” для Москви про безперспективність загроз Варшаві та можливий напад.

“Якби американці попросили нас зберігати ядерну зброю США у Польщі, ми були б відкриті для цього. Це значно зміцнило б стримування Москви”, – сказав високопоставлений польський політик.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда відповів на погрози Кремля. Він попередив Росію: якщо вона нападе на Польщу, поляки знайдуть, де ховати ворогів.

“Ми повинні бути готові до того, що хтось може спробувати напасти на нас знову. Ми повинні бути готові захистити свою батьківщину. І запевняю вас, що вона досить велика, щоб нам було де закопувати нападників”, – сказав Дуда.

obozrevatel.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.